Utrata przytomności i badanie mózgu

Moj maż miał utratę przytomności . Trafił do szpitala. Przechodzi szereg badań . Najpierw tomograf i jeszcze jakieś jedno bardziej szczegółowe. Coś wyszło nie tak. Następne badanie to rezonans głowy. Lekarz mówi że lewa pókula mu się nie podoba. Odchodzę od zmysłów co to może znaczyć. Nikt nie chce udzielić mi informacji. Proszę o pomoc.

Magdalena Mroczek

Witam,niestety na podstawie opisu nie da się określic co może dolegac Pani mężowi. Rezonans jest bardziej szczegółowym badaniem i prawdopodobnie po jego wykonaniu lekarz prowadzący będzie w stanie udzielic wyczerpujących informacji.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Na podstawie podanych przez Panią informacji też nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi. Proponuję na spokojnie porozmawiać z lekarzem prowadzącym, który powinien udzielić Pani informacji o stanie zdrowia męża, jeśli mąż wyraził na to zgodę.