Utrata przytomności na kilka sekund

Witam, wczoraj straciłam przytomność na kilka sekund. Chwilę przed utratą przytomności bardzo źle się czułam, głowa mnie mocno bolała pulsowała,wyczuwałam z tyłu mocny puls. Miałam biegunkę i ciężko mi się oddychało i mówiło , miałam ciężki dziwny chód i czułam się ciężko ,źle i dziwnie jakbym miała zaraz zwymiotować. Myślałam że to może po wieczornym drinkowaniu u znajomych, że to kac. Głowa mnie cały czas boli . Ciśnienia nie mierzyłam. Czy powinnam zgłosić się do lekarza ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej w tej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza.