Utrata przytomności pod wpływem alkoholu

Ostatnio upadłem głową o chodnik ,byłem pod wpływem alkoholu straciłem przytomność ,kolega mnie obudził ,lecze wezwali karetkę ,ja po obudzenie powiedziałem że nie chcę , trzy dni pózniej udałem sie do neurologa po czy, zrobili mi zdjecie ,nic nie wykryto ,jednak chcieli mnie wziąść na obserwacje ,nie udałem się ,boję się teraz że mogę mieć krwiaka ..

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji należy zgłosić się do swojego lekarza aby wdrożyć odpowiednie postępowanie diagnostyczne.