Utrata przytomności podczas wizyty w solarium

Witam. Od przeszło miesiąca jestem na diecie. Chcę zrzucić zbędne kilogramy. Chodzę do solarium już 2 lata. Ostatnio byłam na 8 minut. Niestety była to dla mnie straszna wizyta. Nie wiem czemu tam zemdlałam, a po przywróceniu do świadomości przez około 10 minut nic nie widziałam. Myślałam, że straciłam wzrok. Chodzę do sprawdzonego solarium. Proszę pomóżcie odpowiedzieć mi na moje pytanie.

Należy zgłosić się do lekarza POZ celem wykonania badań podstawowych krwi, EKG i ewentualnie konsultacja neurologiczna, pozdrawiam