Utrata przytomności, szczękościsk i drgawki u 3,5-letniej córki

Moja córka ma 3,5 roku. 1.09 poszła do przedszkola i w czasie drzemki straciła przytomność której towarzyszył szczękościsk i drgawki. Dostała doodbytniczo relsed i Erką została odwieziona do szpitala. Zrobili jej EEG w senności i śnie spontanicznym, tomograf głowy bez kontrastu i wszystko prawidłowe. Zlecono konsultacje neurologiczną na 04.2015 i wypisali po 5 dniach. Wróciła do przedszkola było ok do 03.11.214. Sytuacja się powtórzyła. Jaka to może być przyczyna? Michał

Całość wywiadu może nasuwać podejrzenie padaczki.
Niezbędny neurolog dziecięcy do rozstrzygnięcia problemu (wywiad ,badanie ,zapis eeg) i rozważenia ewentualnej decyzji o leczeniu dziecka.
Proszę koniecznie obserwować czy nie występują u córki także krótkotrwałe incydenty utraty świadomości o typie wyłączenia trwające kilkanaście sekund - podobna do zagapienia).To ułatwi specjaliście dokonanie właściwej diagnozy ,a tym samym odpowiedniego leczenia

Pozdrawiam ciepło