Utrata świadomości podczas pracy u alkoholiczki

30 lat od paru lat spozywam alkohol przez nerwy stres (wzielam bylym pracodawcom w wieku 23lat kredyt przestali placic zaczelam pic dziennie tak jak ostatnio cale 2tygodnie kiedy wracam po pracy wypijam piwo lub 2 wykladalam towar przezucalam skrzynki do godz 17 35 probowalam obrucic glowe i nagle na ziemie ja tego nie pamietam ale widzialam kamerach wykladam towar nagleu trata swiadomosci laduje na ziemi uderzam rekami łokciami wstaje po jakims czasie dobrze sie czuje ale galke oczna mam czerwona jakby w krwiczy to byla padaczka

Możliwe też są inne przyczyny, dlatego należy poddać się badaniom.