Utrata świadomości w ciągu dnia, osłupienie, drżenie mięśni, nadciśnienie

Uczucie utraty swiadomosci w ciagu dnia, czeste oslupienie, drzenie miesni, podwyzszone cisnienie, spadanie w sennosc przy kazdej probie koncentracji np przy czytaniu ksiazki, gazet. Czego moga byc objawem.

"utrata świadomości" - czy Pani w ogóle nie pamięta co się dzieje, urywa się film?
Jeśli tak, to trzeba brać pod uwagę napady padaczkowe. Wskazane jest badanie EEG oraz rezonans.
Omdlenia także wymagają diagnostyki internistycznej.

Witam serdecznie,

Proszę jak najszybciej skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu który pokieruje Panią na dalsze badania. Problem wygląda poważnie proszę tego nie lekceważyć

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk