Utrata wagi i wynik morfologii krwi

Witam serdecznie, mój syn ma 25 lat, zrobił badanie krwi morfologię. Chudnie w oczach, Wyniki z krwi były nastepujące. Bardzo prosze o ich interpretację: HWC- 8,31; RBC-5,14; HGB-16; HCT-46%; MCV-89,5; MCH-31,1; MCHC-34,8; PLT-397; RDV-SD-41,1; RDV-CV-12,8%; PDW-10,9; MPV-9,7; P-LCR-22,9%; PCT-038%. Immunochemia TSH- 1,48 ulU/ml. Badanie moczu osad leukocyty- 1 wpw. Z niecierpliwością czekam na odpowiedz. Martwię sie o niego. Pozdrawiam bardzo serdecznie

Te wyniki nie wyjaśniają niestety powodu chudnięcia, są w normie. Nie podała Pani całego wyniku badania moczu ani czy było badanie poziomu glukozy we krwi ?