Utrata wagi spowodowana stresującymi sytuacjami

Witam mam 29 lat od trzech lat mam potężne stresy związane ze stresem schudłem 14 kg jem jak jadłem wcześniej choć mam szybką przemianę materii nie mogę przytyć jest mi z ty żle poniekąd dodam że ciągle nie mam tez siły na co kolwiek. proszę o poradę.

Jeśli sytuacja się poprawi polecam wizytę u dietetyka, który ustabilizuje dietę w celu nadrobienia strat. Pozdrawiam i życzę spokoju ducha.