Utrata wagi w 17 tygodniu ciąży

Witam :)jestem w 17 tygodniu ciazy pojawia sie brzuch a waga taka jaka byla taka jest nie zmienia sie przed ciaza waga 57 kg a w tym mozmencie okolo 56 kg wiec nawet schudlam czemu tak jest czy to normalne jesli nie to prosze o rade ??? Pozdrawiam :)))

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno nazwać to od razu patologią. Nie mniej jednak warto zgłosić się na kontrolne badania do swojego lekarza.