Utrata wagi, wymioty, zmęczenie

Witam.Co mam zrobic lekarz rodzinny nie chce mi wypisac skierowania na gastroskopie ?Mam 18lat i waze 47kg.Bylam prywatnie u chirurga i podejrzewa,ze moge miec wrzoda żołądka,powiedzial ze mam isc do rodzinnego po to wlasnie skierowanie.Lekarz rodzinny powiedzial,ze jestem za mloda i nie warto robic gastroskopii przepisala tylko jakies leki.A ja juz od kilku miesiecy,chudne,wymiotuje,mam ciogle mdlosci ktore mnie strasznie mecza.Co mam zrobic?Czy moge isc na oddzial chir i pogadac z chirurgem.?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję spróbować udać się do innego lekarza. Może być tak jak Pani pisze. Proszę udać się do chirurga. ,

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Proponuję iść za radą lekarza rodzinnego - w przypadku braku poprawy zgłosić się ponownie i lekarz zadecyduje o dalszym postępowaniu.