Utrata wzroku po udarze krwotocznym

Moja mama ma 78 lat. Prawie 3 miesiące temu miała udar krwotoczny, po którym od razu straciła wzrok. Moje pytanie oczywiście dotyczy tego, czy jest szansa, że mama odzyska wzrok.

Wszystko zależy od rozległości ogniska i od tego czy dotychczas jakkolwiek poprawiło się widzenie u mamy. Niestety jeżeli przez 3 miesiące nie było żadnej poprawy, to szansa istnieje, ale jest niezbyt duża.