Utrata wzroku w lewym oku po usunięciu makrogruczolaka

Jestem po usunięciu makrogruczolaka przysadki w całości, nerw wzrokowy nie został naruszony a mimo to utraciłem wzrok w lewym oku, rm nie wykazał żadnych zmian wewnątrzczaszkowych. Czy jest jakaś szansa na odzyskanie wzroku, dodam że po operacji dostawałem steryd i zabiegi jonoforezy. Proszę o pomoc.

Szanowny Panie niestety nie jestem w stanie pomóc, ponieważ nie mam wglądu do Pana dokumentacji medycznej