Utrata żywotności plemników

mój chłopak się masturbował, potem wytarł dokładnie członka papierem, ubrał sie ale nie mył, następnie po 8 godzinach po imprezie dotykałam jego członka rękom, ale wytrysk nie nastąpił, czy jeśli przez przypadek coś przeniosło by się w okolice pochwy z ręki, nap. przy oddawaniu moczu i wycieraniu się papierem jest możliwość zapłodnienia. czy plemniki te już powinny po tych 8 godzinach stracić zywotnosc???

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Najprawdopodobniej po tym czasie plemniki już nie żyły, więc ciąża jest praktycznie niemożliwa.