Utrzymująca się bolesność stopy po skręceniu

Dzień dobry, 7 miesięcy temu skręciłam śródstopie lewe, do tej pory po odbyciu zabiegów krioterapii i laserów nie mogę biegać ani nadwyrężać stopy, cały czas po długim dniu chodzenia odczuwam ból i stopa jest lekko spuchnięta. Czy jest jakiś sposób by całkowicie wyleczyć tą stopę? Czy zrobić jakieś badania? Lekarz ortopeda nie powiedział nic konkretnego oprócz skierowania na rehabilitację jak pisałam powyżej

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Sugeruję wykonanie badania USG stawu w celu oceny więzadeł i ruchomości stawu. Wynik należy skonsultować z lekarzem prowadzącym, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.