Utrzymująca się gorączka a prawodpodobieństwo ciąży

Witam, Okres opoznil sie 5 dni,po czym dostalam,krwawienie bylo lekkie i trwalo dwa dni,test wyszedl negatywnie,zastanawia mnie temperatura,poniewaz nie spadla mi do lini podstawowej,czy to normalne?temp od siedmiu dni utrzymuje sie na tym samym poziomie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Może być to wynik np infekcji. Kiedy wykonywała Pani test ciążowy??
Jego wiarygodność jest największa po 14 dniach od stosunku.