Utrzymujący się ból barku a podejrzenie nowotworu kości
mam Pytanko czy przy utrzymujacym sie bólu barku przechodzacym do całej ręki ,może istniec tez podejrzenie nowotworu kości? czy powinno sie zrobić scyntygrafię? Badanie usg barku pokazało niewielki woreczkem paru milimetrowy z płynem czy to ma związek z bólem?

KOBIETA, 56 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisana zmiana może być przyczyną dolegliwości bólowych. O konieczności wykonania badań dodatkowych powinien zadecydować lekarz prowadzący.
Powinna Pani zrobic podstawowe badanie jakim jest Rtg kręgosłupa i stawu barkowego.Z scyntygrafia bym sie wstrzyma,brak wskazań.Z wynikami proszę się zgłoisć do ortopedy.