Utrzymujący się obniżony poziom neutrofili u 16-letniej córki
Witam, moja 16 letnia córka w badaniu krwi na przestrzeni dwóch miesięcy ma obniżony poziom neutrofili NEUT bez. 1,62/ 1,79/ 2,0/ 1,89, pozostałe bezwzgl. parametry krwi są w normie, OB, sód, potas, żelazo, glukoza, TSH, mocz, USG brzucha wszystko w normie, brak pasożytów i lamblii, żadnych niepokojących objawów zdrowotnych. Czy taki utrzymujący się obniżony poziom neutrofili powinien w tej sytuacji niepokoić, czy wykonać jakieś inne badania? Dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
65 poziom zaufania
Pojedynczy nieprawidłowy parametr krwi przy braku jakichkolwiek objawów nie jest powodem do niepokoju. Może np wynikać z przebytej infekcji.
Pozdrawiam