Utrzymujący się ponad miesiąc katar

Witam. Moim problemem jest utrzymujący się już ponad miesiąc katar. Ostatnio chorowałam trzy razy w ciągu dwóch miesięcy. Nie wiem jak mam sobie poradzić z ciągłym i nawracającym przeziębieniem. Proszę o pomoc

Milena Lubowicz

Można spróbować suplementów diety wzmacniających odporność np. tranu czy preparatów omega-3. Poza tym odporność wzmacnia zdrowa dieta, uprawianie sportu, no i proszę pamiętać o wietrzeniu pomieszczeń>
Pozdrawam