Uwypuklenie krążka międzykręgowego modelujące worek oponowy i na poziomie c6/7
Witam mam 28 lat,od 3 miesięcy zmagam się drętwieniem rąk,twarzy i szyi.Towarzyszą temu również bóle głowy,czasem zawroty i ból karku. Wynik MRI: spłycona lordoza szyjna, na poziomie c5/6 uwypuklenie krążka międzykręgowego modelujące worek oponowy i na poziomie c6/7 większe uwypuklenie krążka międzykręgowego uciskający worek oponowy.Dostałam tabletki rozluźniające po których nie mogę chodzić a dodam że pracuje przy maszynach. Jak się tego pozbyć?będę wdzięczna za opdowiedz

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga. Opisywane zmiany mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe.