Uwypuklenie na wzgórku łonowym

Kilka dni temu zobaczyłam u siebie uwypuklenie na wzgórku łonowym po prawej stronie. Kiedy je dotknę czy pomasuję to znika, a później znów widać uwypuklenie. Nie odczuwam bólu, nie czuć też nic pod skórą, ale martwi mnie to. Pojawiło się to nagle. Nie wiem co się dzieje. Co to może być?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mogę zbyt wiele powiedzieć bez dokładnego zbadania Pani jednak zasugerowałbym wizytę u dermatologa lub ginekologa. Być może jest to cysta powstała na skutek zaczopowania ujścia gruczołowego w skórze.