Uzależnienia, utrata pracy, obniżony nastrój i niechęć do działania

mam uzależnienie mieszane; BDA i alkohol. Mam problemy ;straciłam pracę itd....mam obniżony nastrój i niechęć do działania. Mam lęki. nic mnie nie cieszy. mam 51 lat. Co mam robić?

Witam, czas zacząć się leczyć. Pomoc dla ludzi mających problem z alkoholem jest szeroka i można ją uzyskać za darmo. Proszę nie marnuj swojego życia, jeszcze tyle fajnych rzeczy możesz przeżyć. Dobrym miejscem w Łodzi jest np. "Powrót z U" na ul. Więckowskiego 13 . Zgłoś się a na pewno uzyskasz pomoc. Powodzenia