Uzależnienie od alkoholu i myśli samobójcze

Witam,mam 32lata i bardzo duży problem ze sobą . Jestem uzależniona od tak wielu rzecz że już sama tego nie ogarniam i mam już całkowicie dosyć wszystkiego. Bardzo potrzebuję pomocy lecz bardzo wątpię b ktoś mi mógł pomóc więc nigdzie nie chodzę. Mam duży problem z alkoholem -nie potrafię wytrzymać nawet 1 dnia a ostatnio zaczynam pić bardzo wcześnie ,mam myśli samobójcze w ogóle nie chce mi się żyć-nic mnie nie cieszy-mimo że mam 5letnią córkę!,cały czas tylko jem jakieś bzdety -pomocy.

Witam,
czy próbowała pani terapii uzależnienia od alkoholu? Myślę, że to byłby jedyny środek zaradczy dla pani i 5 - letniej córki, która pewnie boi się, gdy widzi mamę nietrzeźwą. Proszę poszukać Poradni Uzależnienia od Alkoholu, jest ich dość dużo i prawie w każdym większym mieście. Terapia, jeśli jest pani ubezpieczona jest na Fundusz Zdrowia, więc nie trzeba za nią płacić.
pozdrawiam

Witam,
koniecznie potrzebuje Pani sięgnąć po pomoc. Najlepiej udać się do lokalnej Poradni Zdrowia Psychicznego lub do ośrodka terapii uzależnień, który funkcjonuje w każdym większym mieście. Proszę pamiętać, że nie musi Pani zostawać z kłopotem sama, a pomoc jest jak najbardziej możliwa i nawet potrzebna, bo jest Pani odpowiedzialna również za swoją córeczkę. Życie jest najcenniejszym darem. Wiele osób również w podobnej do Pani sytuacji udaje się wyjść z problemów. Powodzenia

Lidia Polsakiewicz-Grzesiczek

To czy skorzysta Pani ze specjalistycznej pomocy jest Pani decyzją. Nie ma możliwości podania prostej wskazówki jak poradzić sobie z kryzysem, który Pani przeżywa. Z tego co Pani pisze sytuacja wygląda poważnie i radzę porozmawiać ze specjalistą psychologiem lub psychiatrą. Terapia psychologiczna jest w takich sytuacjach skuteczna, ale trwa wiele miesięcy lub kilka lat, wymaga pani zaangażowania, systematycznego udziału w sesjach.

Witam,

zachęcam Panią do skorzystania z pomocy, bo sprawa wygląda bardzo poważnie. Są specjaliści i z pewnością są też w Pani zasoby, które pozwolą Pani poradzić sobie z problemem i powrócić do satysfakcjonującego życia. Polecam ośrodek OPiLU w Zabrzu, ul. Park Hutniczy 6. Pozdrawiam