Uzależnienie od alkoholu i narkotyków u 24-latki

Pisze do Panstwa bo mam niepokojący problem a nie mam do kogo zwrocic sie z nim. Wlasciwie to ciezko napisac o nim w zwiezly sposob. Borykam sie z uzaleZnieniem od alkoholu i narkotykow i nie potrafie sobie z tym poradzic. Juz nawet stracilam nad tym kontrole, bo mimo ze obiecuje sobie, ze skoncze z tym w koncu jasno widzac tego pozytywne jak i negatywne strony, nie mam juz kontroli i to nade mna przewaza. Nie mam z kim porozmawiac. Jestem samotna. Boje sie ze nie mam juz kontroli nad zyciem.

Witam serdecznie

W tak trudnej sytuacji warto udać się do Poradni uzależnień, gdzie spotka Pani wiele takich osób jak Pani i otrzyma Pani profesjonalną pomoc i wsparcie od osób, którzy wiedzą jak postępować z osobami o takich kłopotach.
Pozdrawiam ciepło
A. Ręklewska psycholog

Najkorzystniejszym rozwiązaniem będzie wizyta w poradni zajmującej się terapią uzależnień. W tym miejscu otrzyma pani pomoc i wsparcie zarówno specjalistów, jak i osób borykających się z takim samym problemem. Takie poradnie są w każdym mieście, a korzystanie z nich odbywa się w ramach ubezpieczenia (bezpłatnie).