Uzależnienie od alkoholu u 21-latka

Witam serdecznie. Mój problem jest następujący. Jestem osobą, która ma problemy z alkoholem. Moje leczenie polega na braniu bioxetinu, propranololu i hydryksyzyny na noc. Jednak przed świętami po kusiłem się na odstawienie leków. Co doprowadziło do przewlekłego picia z rodziną podczas świąt... Teraz czuje się bardzo źle, raz po przejedzeniu zdarzyło mi się wymiotować przez co boli mnie klatka piersiowa. Chciałbym wrócić do leków ale nie wiem ile odczekać po ostatnim spożyciu alkoholu.

Witam,
najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta w Poradni Leczenia Uzależnień. Branie leków nie wyleczy przyczyn sięgania po alkohol. Warto też zdiagnozować swój problem - czy to nadużywanie substancji czy juz uzależnienie. Co do leków najlepiej wybrac sę do lekarza i powiedzic o przerwie w ich braniu.