Uzależnienie od gier i problemy w komunikacji z partnerem

Witam. Jestem z chlopakiem od 6 lat, mielismy w tym dwie przerwy po miesiacu. Lubi okazyjnie wypic, przy wiekszej dawce robi glupoty przy tym zapomina o mnie, mysli tylko o sobiemoj ojciec jest alkoholikiem. Od jakiegos czasu mieszkamy razem, po za konsola go nic nie interesuje, ponad miesiac sie juz nie kochamy ze wzgledu na gre,nie wiem co robic, swoje w zyciu przeszlam, nie potrafie sama z tym sobie poradzic, moze oboje jestesmy juz soba zmeczeni. Nie wiem czy go kocham. Rozmowy nie pomagaja.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do psychologa lub psychiatry, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.