Uzależnienie od grania na giełdzie i alkoholu

Mój brat jest uzależniony od grania na giełdzie i jest alkoholikiem.Przegrał wszystkie pieniądze,dom,stracił rodzine i pracę,jedyne co teraz robi to pije i gra,gra i pije.Dla niego giełda to praca,powiedział,ze nigdy w życiu nie wyrzeknie się tego,z alkoholizmu mówi ze chciałby wyjsc,ale nigdy nie przestanie grać.To wszystko dzieje się od 5 lat

Mgr Patrycja Stajer

Proszę spróbować porozmawiać z bratem o terapii. Jednakże jeśli brat sam nie zechce czegoś zmienić w stosunku do swoich nalogów, to będzie cięzko go przekonać.

Pozdrawiam

Franciszek Bartkiewicz

Witam,

Panu bratu potrzebna jest profesjonalna pomoc. Zachęcam do zgłoszenia się do najbliższego ośrodka leczenia uzależnień, gdzie uzyska Pan wszelkie informacje, jakiego wsparcia w wyjściu z uzależnienia może mu Pan udzielić.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel