Uzależnienie od jedzenia i depresja

TEMAT- UZALEZNIENIE OD JEDZENIA I DEPRESJA. Witam. Mam cudownie poukladane zycie,26 lat,mezata,super praca...ale jeden problem...przeszlosc.Gdy 8 lat temu moja mama walczyla z rakiem ja musialam usilnie stac sie mama w rodzinie.A gdy zmarla,zabila czesc mnie. Od poczatku jej walki z rakiem dlawilam bol,stres i strach objadajac sie na maxa. Duzo przytylam.Minely lata,urodzilam dziecko ..depresja poporodowa mnie wykonczyla.Walcze z b.zaawansowanym uzaleznieniem od jedzenia i ciezkiej depresji

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i podjąć leczenie w formie ambulatoryjnej. W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Zachęcam do podjęcia psychoterapii. Ponieważ Pani zaburzenia mają podłoże psychogenne, psychoterapia pozwoli je zrozumieć, a także pozwoli na zmianę, której Pani potrzebuje, by na nowo zyskać wiarę w siebie i energię do życia.