Uzależnienie od kobiet i ciągłe zdrady w małżeństwie

Witam państwa ... Mam pytanie do psychologa szukam pomocy bo nie radzę sobie juz sama jestem z radomia . Jestem w związku z człowiekiem którego bardzo kocham jestesmy razem 5 lat i mieszkamy ale on uzależniony jest od kobiet i nie widzi problemu zdradza mnie notorycznie jak mu przedstawiam dowody to zawsze ma wytłumaczenie i mowi żebym sie leczyła u psychologa żebym zmieniła swoje myślenie jestem z nim związana sprawami firmowymi i nie wiem co mam robic mowi ze to ja mam problem nie on .

Dzień dobry,

Najlepiej jak uda się Pani na osobistą konsultację do psychoterapeuty. Jeżeli chce Pani przyjrzeć się sobie i swojej relacji z mężem, a przede wszystkim zmienić to, na co Pani nie ma zgody - to jak najbardziej namawiam na podjęcie terapii.