Uzależnienie od masturbacji u 55-latka

WITAM MAM STRASZNY PROBLEM Z SOBA. POMIMO 55 LAT WCIĄŻ SIE ONANIZUJE I MUSZE TO ROBIC KILKA RAZY DZIENNIE BO INACZEJ NIE FUNKCJONUJE
ponad rok temu

Dzień dobry,

Proszę skorzystać z konsultacji u lekarza psychiatry lub psychoterapeuty, którzy zaproponują odpowiednią formę ewentualnego leczenia. Pomoc może Pan uzyskać np.: w PZP, Poradni Leczenia Uzależnień, Poradni Seksuologicznej.