Uzależnienie od mefedronu i marihuany

Witam, mam 18 lat. Od 4 miesięcy zażywam dość regularnie marihuanę oraz mefedron. Jest to spowodowane głównie pracą i szkołą oraz otoczeniem. Ostatnio zauważyłam, że już sobie nie radzę bez mefedronu. Kiedyś potrafiłam normalnie się śmiać i bawić, a teraz tylko przy zażyciu narkotyków. Nie muszę brać codziennie, ale gdy nie wezmę dopada mnie depresja, mogę całymi dniami nie wychodzić z domu i spędzić czas przed telewizorem. Bardzo proszę o radę do jakiego specjalisty się udać aby sobie pomóc.

Proszę udać się do psychoterapeuty, który posiada doświadczenie w leczeniu uzależnień. Poradzenie sobie z odstawieniem substancji to jedno, lecz przepracowanie powodów, dla których Pani po nie sięgnęła jest równie ważne. W lokalnym ośrodku profilaktyki i leczenia uzależnień powinna Pani uzyskać niezbędne informacje. Może też być potrzebna wizyta u psychiatry, jeżeli ma Pani współistniejące zaburzenia emocjonalne. Natomiast ważne jest to, że świadoma jest Pani problemu i szybko reaguje. Powodzenia!