Uzależnienie od napojów energetycznych u 23-latka

Witam, otóż od około 4-5 lat, jestem uzależniony od napojów energetycznych, dziennie wypijam 3-4 puszki, czasami więcej (nawet do 7-8) otóż od dłuższego czasu jestem mocno zmęczony, nawet oddychanie jest nieco trudniejsze niż wcześniej, najprostsze czynności sprawiają mi trudność, mam 23 lata a po wejściu na kilkanascie schodów czuje się jak po przebiegnieciu sprintem boiska piłkarskiego, mam wtedy mocno przyspieszone bicie serca, delikatne zawroty głowy oraz zadyszke.

Szanowny Panie, proszę udać się do lekarza rodzinnego i kardiologa. Musi Pan zaprzestać spożywania tych napojów