Uzależnienie od narkotyków i próby samobójcze

Witam,proszę o pomoc mamy problem z osoba uzależniana od narkotyków przez ok 8 lat ,jest to 30 letni meszczyzna u którego pojawiły sie próby samobójcze ,żaden ze szpitali specjalistycznych w Olsztynie nie chce przyjąć go na detox co powinniśmy zrobić w tej sytuacji jako rodzina jak mu pomóc ...

Witam,
Jest ośrodek dla narkomanów w Pławniowicach na poludniu Polski. Myślę że tam prowadzą również detox. Prosze poszukać w internecie. Na pewno znajdziecie panstwo informacje na temat tego ośrodka.
Pozdrawiam