Uzależnienie od osoby a rozstanie

Jestem po rozstaniu z osoba, ktora mnie przesladowala.niestety jestem od niego uzalezniona i nadal choc mieszkamy daleko od siebie mamy kontakt i dla mnie niewinny sms jest jak "pokarm". Co wiecej on zachowuje sie normalnie wobec mnie, nie probuje sie ze mna na nowo zwiazac, ja rowniez nie okazuje zadnej checi ponownego zwiazania sie z nim. Boje sie tego,ze nie wiem , co to oznacza i co moze nadejsc. Chcialabym sobie ulozyc na nowo zycie, ale nie wiem jak i jak sie od niego uniezaleznic.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).tu najskuteczniejsza i najszybsza jest liefe flou therapy.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Słusznie szuka Pani ratunku dla siebie. Trudno wyjść samej z sytuacji uwikłania w tak trudną i destrukcyjną relację, która budzi tak silne i skrajne emocje.
Pomoc może Pani uzyskać podejmując terapię. Może Pani zgłosić się do psychologa, psychoterapeuty w Poradni Zdrowia Psychicznego lub w prywatnym gabinecie.