Uzależnienie od pornografii u chłopaka

Witam,podejrzewam uzależnienie od porno u mojego chłopaka.Ma kilka GB filmów.Ostatnio nie ma ochoty na seks.Powiedział mi,że zaspokajanie mnie jest zbyt męczące.Woli obejrzeć film,niż "męczyć"mnie.Wmawia mi,że seks mnie nudzi.Nie chce prowadzić gry wstępnej,dla niego to strata czasu.W żartach śmieje się z mojego wyglądu.Mówi,że podniecają go moje b.złe wspomnienia z seksualnych początków.Drobiazgowo opowiada mi o seksie z ex.Nonstop mówi o seksie.Itd.Itp. Pomocy.Kocham go,jest dobrym człowiekiem

Zachęcam do skontaktowania się z seksuologiem lub psychologiem, psychoteraputą. Niezależnie od przyczyn (relacyjnych, behawioralnych, związanych z uzależnieniem itp) jest to problem w relacji, który może narastać prowadząc do frustracji i wzajemnego oddalania się. Wygląda na to, że na ten moment macie Państwo zupełnie inne oczekiwania wobec siebie w relacjach intymnych, które -być może -można pogodzić, związane jest to jednak z zaangażowaniem, motywacją i zmianą. Dlatego zachęcam do skorzystania z pomocy specjalisty.