Uzależnienie od rozmów na czatach erotycznych

Witam, Mam 24 lata i od około 8 lat jestem uzależniony od rozmów na czatach erotycznych. Najdziwniejsze jest jednak to, że z reguły w tych rozmowach odgrywam rolę kobiety, pomimo faktu, iż w rzeczywistości jestem w stu procentach heteroseksualnym mężczyzną. W ubiegłym roku przyznałem się mojej dziewczynie, z którą jestem od 5 lat do swojego problemu, jednak boję się, że sam sobie z nim nie poradzę. Mam jednak wątpliwość czy powinienem skonsultować się z psychologiem czy z seksuologiem. Marcin

Dzień dobry, zachęcam do kontaktu z psychologiem seksuologiem (czyli psychologiem, który ukończył studia podyplomowe z seksuologii), który jest jednocześnie psychoterapeutą. Pozdrawiam.