Uzależnienie od stosowania kropli do nosa

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczace mnie samej jestem uzalezniona od kropli do nosa juz od jakichs trzech lat czy jest jakis sposob zeby pozbyc sie tego nałogu? Jakie sa skutki dlugotrwalego uzywania kropli? Pozdrawiam

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje (a być może i leczenie). W Katowicach może Pani skorzystać z pomocy np.: w Centrum Psychiatrii (Poradnia Zdrowia Psychicznego) lub ośrodkach Feniks bądź skorzystać z oferty prywatnej.

Wszystko zależy od tego, jakie to są krople. Zachęcam do podjęcia kontaktu z psychologiem, który przyjrzy się przyczynom uzależnienia behawioralnego i pomoże sobie z nim poradzić.