Uzależnienie od wąchania damskiej używanej bielizny

Witam. Mam 36lat kawaler pracujący korzystający z życia nie konfliktowy. Wszystko było by super niestety i tu zaczynają się problemy. Mam fobie manie wąchania używanej bielizny damskiej rajstop nie wiem jak to nazwać. Uzależniłem się i muszę co dzień wąchać pobieram mamie kuzynce, koleżance, sąsiadce by chwilę po dotykać i ładnie po wąchać z łazienki używane majtki. A potem znowu mania mija i jest normalne trwa to już kilka lat. Nie jest to sexualnym dodatkiem rzadko się masturbuje. Pozdrawia

Witam, trudno tu jednoznacznie stwierdzić skąd wziął się Pana problem bez większej ilości informacji o Panu, Pana życiu. Zachęcam do kontaktu z psychoterapeutą w Pana okolicy. Taki kontakt pozwoli Panu zrozumieć co się dzieje i rozwiązać problem. Pozdrawiam

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza