Uzależnienie od wdychania i jedzenia lakierów do paznokci

Jestem uzalezniona od wdychania i jezdenia lakierow do paznokci. Odczuwam mocne bole w lewej czesci klatki piersiowej i wiele innych objawow. Gdzie mam sie udac, zeby uzyskac jakas pomoc, bo sama nie potrafie z tym skonczyc.

Witam. Proszę skorzystać z pomocy Ośrodka Leczenia Uzależnień. W Katowicach znajdzie Pani ich co najmniej kilka. Pozdrawiam.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.mozna popytac znajomych, poszukac w internecje, posprawdzac opinie....pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza