Uzależnienie od zakupów u 26-latki

Witam.Jestem w strasznym dolku,czuje sie jakbym byla na dnie a wszytko przez moje uzaleznienie od zakupow.Jestem juz na takim etapie że chlopak sie na mnie zawiodl i chyba nie moze albo nie chce zrozumiec mojego problemu!Wzielam jego karte platnicza bez jego wiedzy kupilam duzo ciuchow a pozniej nie moglam sobie dac rady z tym co zrobilam i sama mu sie przyznalam-byl zszokowany teraz nie chce ze mna rozmawiac:(co mam zrobic?chce sie zmienic- sama chyba nie dam rady bo to silniejsze ode mnie:(

Witam, Pani problem ma podłoże psychologiczne i wymaga podjęcia psychoterapii. Pomoc może Pani uzyskać zarówno w placówkach NFZ jak i gabinetach prywatnych. Zachęcam udać się tam w miarę szybko zanim zaburzenie nie utrwali się, "nie rozrośnie" w Pani i znacznie wydłuży proces leczenia. Pozdrawiam