Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 9 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Uzależnienie od zażywania amfetaminy

witam,biore od 3 lat,nie codziennie ale co tydzien,i coraz wiecej,amfa stala sie dla mnie uzytkiem wekendowym,chcialabym z tym skonczyc ale nie umiem,wciagnelo mnie.mam astme a mimo to biore,jak z tym skonczyc
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Palenie papierosów vs. nasza wiedza

Należy zgłosić się po pomoc do terapeuty uzależnień, który oceni poziom uzależnienia i doradzi Pani sposób rozwiązania tego problemu.
Terapeuci uzależnień przyjmują w Poradniach Uzależnień (pomoc bezpłatna, bez skierowania), niektórzy prowadzą również gabinety prywatne.
Elżbieta Pniewska

0

Witam,
To ważne, że Pani chce z tym skończyć. To nie łatwe ale możliwe. Proszę zgłosić się do Ośrodka Leczenia Uzależnień w Opolu przy ul. Głogowskiej 25 lub do Centrum Terapii i Psychoprofilaktyki w Strzelcach Opolskich tel: 77 550 01 17 lub do innego miejsca zajmującego się uzależnieniami. Tam w rozmowie z terapeutą ustali Pani plan leczenia. Jeśli zastosuje Pani wszystkie zalecenia i wytrwa w terapii to ma Pani szansę poradzić sobie z problemem. Terapia jest ważna i potrzebna bo samej będzie Pani trudno zrozumieć na czym polegają mechanizmy tworzące uzależnienie i radzić sobie z nimi. Życzę wytrwałości i powodzenia.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy