Uzupełnianie witamin podczas diety aspirynowej

Witam. Z racji podejrzenia uczulenia na salicylany jestem na diecie aspirynowej. W jaki sposób mam uzupełniać potrzebne witaminy? Dodatkowo cały czas walczę z nadwagą, mam 165 cm wzrostu i ważę 76 kg. Jak mam komponować jadłospis, aby zrzucać zbędne kilogramy? Staram się jeść pięć małych posiłków dziennie ale nie wiem czy to wystarczy. Dodam, że aktualnie ćwiczenia fizyczne raczej nie wchodzą w grę, gdyż mam jeszcze niezbyt dobrze kontrolowaną astmę.

Witam,

witaminy najlepiej uzupełnia się zbilansowaną dietą. Radziłabym w ten sposób zacząć, zwłaszcza, że chciałaby Pani schudnąć.
5 posiłków to tylko początek drogi do prawidłowego odżywiania. Zachęcam do sprawdzenia ile kalorii powinna Pani przyjmować, jak podzielone na konkretne posiłki oraz z jakich produktów.

Zachęcam do ułożenia sobie indywidualnego planu dietetycznego: http://food-diet.pl/artykul/151/38/oferta_dla_osob_z_chorobami_cywilizacyjnymi

Pozdrawiam
Ewa Ceborska

Witaminy proszę uzupełniać zgodnie ze swoim zapotrzebowaniem. Natomiast ze względu na złożoność problemu proponuję udać się do dietetyka aby INDYWIDUALNIE dopasować dietę do Pani sposoby funkcjonowania z uwzględnieniem wszystkich składowych.