Używanie kabli przy założonym stymulatorze

Czy mając założony stymulator można używać ruter zamiast kabli.
Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Routery internetowe mogą być używane także przez osoby ze wszczepionym stymulatorem.

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej tak. Router powinien działać na innych częstotliwościach. Jednak Proszę udać się do swojego lekarza kardiologa. Wszystko zależy od rodzaju stymulatora. Proszę zabrać ze sobą całą dokumentację.