W jaki sposób leczy się lepidopterofobię?

Witam Pana doktora. Lepidopterofobia - mój syn panicznie boi się motyli. Ma 24 lata i niestety nie ,,przechodzi,, mu ta fobia (bo tak to chyba już trzeba nazywać. Co nam Pan radzi.

Witam,

fobię, którą Pan wskazuje można wyleczyć, aby tego dokonać trzeba rozpocząć psychoterapię, którą można wesprzeć farmakoterapią, jeśli leczenie psychoterapią będzie niewystarczające.
Proszę skontaktować się Poradnią Zdrowia Psychicznego (w ramach kontraktu NFZ leczenie jest nieodpłatne)

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=nf