W jaki sposób mogę pomóc dziadkowi z rakiem prostaty?

Bardzo martwię się o dziadka.Ma raka prostaty długie lata,ale od 3 lat bierze zastrzyki i po 3 latach przestały działać,bo poziom PSA idzie w gore.W grudniu 2016 miał 14,w marcu 44,a obecnie 79.Ma 84 lat i ma też cukrzyce,więc naświetlania itd nie wchodzą w grę.Zażywa wit D3(2000j.m 2 razy dziennie,je suszone pomidory,pije sok z pokrzyw,naturalne sposoby nie pomagają,a zastrzyki już nie warto brać.Co w tej sytuacji?Proszę o rzetelne odp,a nie tylko chemioterapia albo ma tyle lat,to już nic

Dziadek powinien mieć konsultację o onkologa , bo podejrzewam ,że do tej pory prowadził go urolog. Można zastosować tabletki- hormonoterapię 2 rzutu i 3 rzutu. Chemioterapia u cześci pacjentów w dobrym stanie też jest opcją i wiek nie jest tu ograniczeniem -można ją przeprowadzić delikatnie. Szkoda ,że jesteście z daleka , być może mogłabym pomóc.