W jaki sposób mogę schudnąć 3 kilogramy ?

Obecnie ważę 55 kilogramów. Mam 161 cm wzrostu. Moja waga jest prawidłowa jedak , abym czuła się dobrze we własnym ciele musiałabym zrzucić 3 kilogramy. Niestety nie mam mozliwości korzysztania z siłowni , czy jakichkolwiek innych aktywności fizycznych. W związku z tym pozostają ćwiczenia w domu. Chciałabym jeszcze dodać , że jestem wegetarianką. Proszę więc o jakieś wskazówki żywieniowe , które pomogą mi schudnąć przede wszystkim bezpiecznie i bez efektu jojo. Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję
ponad rok temu

Zanim zaczniesz odchudzanie

Nadejście wiosny i zbliżające się lato stają się motywacją wielu osób do zrzucania nadprogramowych kilogramów. Baszar El-Helou z Pracowni dietetycznej WANILIA, opowiada o tym, jakie kroki należy podjąć, by odchudzanie nie wyrządziło naszemu organizmowi negatywnych symptomów.

Witam!

Proszę o podanie Pani wieku.

W przypadku osób poniżej 18 roku życia, samo wyliczenie BMI nie wystarcza. Uzyskany wynik należy odnieść do specjalnych siatek centylowych. Nie znając Pani wieku, nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pani pytanie. Jeśli Pani masa ciała jest w normie, nie polecę Pani diety redukcyjnej, a jedynie zwiększenie aktywności fizycznej. Przy odrobinie mobilizacji, na pewno uda się Pani wygospodarować odrobinę czasu na trening. Przykładowe ćwiczenia (które można wykonywać także w domu) znajdzie Pani w serwisie: abccwiczenia.pl.

Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty