W jaki sposób mogę urozmaicić masturbację?

Mam pytanie do seksuologa. Zadam je najdelikatniej jak potrafię... Mam 34 lata o jestem niepełnosprawny ruchowo od urodzenia. Mimo choroby staram się prowadzić "jakieś" życie seksualne, masturbując się. Na tyle na ile mogę, czuje się usatysfakcjonowany, ale chciałbym więcej... Chcę zapytać w jaki sposób urozmaicić masturbację, by przyjemność była porównywalna z tą przeżywaną podczas normalnego seksu. Pozdrawiam

szanowny Panie pytanie już bezpośrednio należy zadać seksuologowi, ja niestety nie potrafię pomóc