W jaki sposób można poprawić ostrość wzroku?

W jaki sposób można poprawić ostrość wzroku? Noszę soczewki i okulary (wada -4 w okularach), ale czy jest jakaś bezoperacyjna metoda, którą mogłabym poprawić wzrok albo sprawić by się nie pogarszał?

Szanowna Pani, to zależy jaka jest przyczyna zaburzeń widzenia. W pewnych przypadkach stosuje się metody laserowe. Zalecam wizytę u okulisty