W jaki sposób można pozbyć się kamieni na migdałach?

Witam od dłuższego czasu borykam sie z nieprzyjemnym zapachem z ust, sam zdiagnozowalem sobie kamienie na migdałach ( wizytę u laryngologa mam dopiero za 4 miesiące...) Na początku wystarczyło jakim patyczkiem usunąć te białe kulki i na jakiś czas był spokój, obecnie sa juz tak głęboko ze nie jestem w stanie ich usunąć, pomimo ze cały czas je czuje podczas przełykania śliny. O higienę dbam j. Ustnej dbam ponad przeciętnie, jakie sa skuteczne sposoby na pozbycie sie tych kamieni raz na zawsze.?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do laryngologa.

Lek. PaweĹ Baljon

Leczenie antybiotykiem ewentualnie usunięcie migdałów ale decyzja o tym należy do laryngologa i pacjenta.