W jaki sposób odbudować zaufanie do partnera?

Witam prosze o rade. Partner mnie zostawil i corke wrociliamy do siebie. On uwaza ze skonczyl z kuzynka ale ja nadal mam obawy i boje sie ze on znow do niej pojdzie sie pozalic jaka to ja jestem zla. Oviecuje mi ze tak sie nie ztanie ze nie zostawi nas chce ze mna slub wziac ktorego pragne i udowodnic ze chce byc ze mna a jej temat kuzynki zostal zamkniety, ale ja sie martwie ze to taka zagrywka z jego strony. On nie chce zerwac z nia kontaktu czemu nie wiem prosze o pomoc.

Dzień dobry,

Proszę wspólnie z partnerem udać się do psychoterapeuty (ośrodka), który zajmuje się psychoterapią par / małżeńską.
Taka forma pomocy bardziej dostępna jest prywatnie, niż na NFZ.